h1

Growe pisanki 2009, czyli kto ma ładniejsze jajka

16 Kwiecień, 2009

canyoufindthecoloredeggs

Jakoś tak się przyjęło, że przez ostatnie trzy lata na forum Neo Plus organizowany jest pewien konkurs łączący stare z nowym. Co roku w okresie świąt Wielkiej Nocy gracze malują pisanki związane z grami. Czy to tylko napis, czy całe jajko poświęcone głównemu bohaterowi gry, ważne by zabawa sprawiła radość i wrzuciła szeroki uśmiech na usta, a efekt końcowy był dostatecznie growy. Teraz przyszedł czas na zapoznanie z tą tradycją większego grona osób, czytelnicy CPN mogą sami oglądać i oddawać głosy na pisanki w ankiecie znajdującej się na dole wpisu. To co, ciekawi efektów naszej pracy?

W tym roku tak się zdarzyło, że moja pisanka nie była tą pierwszą, która pojawiła się na forum, aż dziwnie się z tym czułem zakładając pusty temat czekający na zdjęcia. Na szczęście po kilku dniach wszystko było na swoim miejscu i zapełnił się postami prezentującymi coraz to ciekawsze twory. Choć tym razem zamiast dziesięciu wpadło tylko siedem. Oto one:

1. LocoRoco

1-loco-roco

Jak nie trudno się domyślić, na skorupce znajduje się kilku Szalonych Roco. Żółte chłopaki to nie wszystko, po więcej zdjęć wbijajcie tu.

2. Egg Rising

2-egg-rising

Owalny Frank West nie ma łatwego życia, nie dość, że okolicę opanowali żywi inaczej, to jeszcze jego lubą poddano trepanacji czaszki. W tym jednym, jedynym przypadku więcej zdjęć nie ma, autor (czyli ja) doszedł do wniosku, że jedno najzupełniej wystarczy.

3. Egg of War

3-egg-of-war

Nawet jako jajko bóg wojny Kratos wzbudza strach w zastępach wroga. Myślicie, że jego Ostrza Chaosu nic Wam nie zrobią? Żebyście się nie zdziwili.
Pozostałe fotki w tym miejscu.

4. Egg Daddy

4-egg-daddy

Kolejny przemiły koleżka wykonany przez tego samego autora. Jajcarski Tatuś jest całkiem podobny do swojego dużego odpowiednika.
Więcej.

5. Silent Hill

5-sillent-hill

Poznajcie Krucyfiksa, Bolka i Zarzynatora, demonicznych mieszkańców pewnego cichego miasteczka.
Klik.

6. LittleBigEaster

6a-littlebigeaster

Sackboy idealnie nadaje się na świąteczną maskotkę, nie sądzicie? Nawet jeśli trochę mu się schudło. Więcej jego zdjęć dostaniecie tutaj.

7. Mirror’s Edge

7-mirrors-edge

Przygody Faith odcisnęły swoję piętno nie tylko na graczach, ale i na ich cojones. Fajne? Rzućcie jeszcze okiem do galerii.

I jak, macie już swoich faworytów? Jeśli tak, to nie zapomnijcie na nich zagłosować w ankiecie, za jakiś czas przekonamy się czy gusta naszych czytelników są podobne do ludzi z forum N+. Nie mogę się doczekać wyników.

Shinigami

2 Komentarze

  1. zagłosowane ;P


  2. Silent Hill Eggs najmocniejsze :DSkomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: