h1

Mega KONKURS tylko z CPN!

21 Czerwiec, 2009

KONKURS

Ludzie, ludzie, zwariowaliśmy, nagrody rozdajemy! Wspieracie nas już dziesiąty miesiąc, więc postanowiliśmy się Wam odwdzięczyć czymś innym niż tylko kolejnymi wpisami. Idea zorganizowania konkursu chodziła za nami od dłuższego czasu, co chwilę zmieniając formę. Właściwie byliśmy pewni tylko jednego, od samego początku chcieliśmy dać Wam jakieś prezenty. Co można wygrać i w jaki sposób dowiecie się z rozwinięcia wiadomości.

Zasady są proste, dajemy Wam cztery pytania, po jednym od każdego z nas, a Wy po prostu podsyłacie poprawne odpowiedzi na naszą skrzynkę mailową. Oto one:

1. Jak miała na imię dziewczyna dla której Wander zdecydował się na zgładzenie kolosów?
2. J.J.R. – do kogo należą podane inicjały? Podpowiemy, że związane są z pewną bardzo znaną serią filmów akcji.
3. Jak nazywa się ostatnie miasto ludzi w serii Gears of War?
4. W ilu recenzjach i których Piter ocenił opisywaną pozycję?

Nagrodzone (drogą losowania) zostaną aż trzy osoby, więc zapewne każdy będzie miał sporą szansę na wygraną. A jest o co walczyć, ponieważ nagrody są wręcz szałowe! Cała trójka będzie miała do zgarniecia po parę plakatów filmowych, ale tylko jedna osoba dostanie oryginalną koszulkę z naszym nowym logiem (które na razie jest jedną wielką tajemnicą) w wybranym przez siebie rozmiarze. I tu wypada wrzucić osobny akapit na małe sprostowanko.

Jeśli niektóre pytania wydadzą Ci się zbyt trudne nic nie szkodzi, by wziąć udział w losowaniu wystarczy nawet podesłanie tylko jednej poprawnej odpowiedzi. Jednak jeśli chcesz grać o główną nagrodę musisz się wysilić o odpowiedzi na wszystkie cztery.

Skomplikowane? Nie sądzę. Na odpowiadanie macie aż dwa tygodnie i jeden dzień zaczynając od dziś, czyli od 21.06 do 06.07. Odpowiedzi ślijcie na adres crazypumpkinsnest@gmail.com oznaczając je tytułem „Konkurs”. W wiadomości możecie także pozdrowić kogo tylko dusza pragnie i zostawić numer GG abyśmy mogli się z Wami szybko skontaktować w ramach Waszej wygranej.

Życzymy powodzenia!

załoga

Reklamy

One comment

  1. No i na wypasie, ja juz sie zglosilem. Mam nadzieje, ze wygram koszulke :)Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: