h1

F.U.C.K.T.#8: Powrót do życia

26 Październik, 2009

CPN F.U.C.K.T.3

Reaktywujemy FUCKT razem z nadesłanym przez czytelniczkę tekstem. Jak widzicie, na razie brak nam nagłówka, pojawi się jutro, na razie jest w fazie projektowania (jak i nowa nazwa dla działu oraz lepszy wstęp :P ). No ale nie przejmujcie się tym, zapraszam do czytania.

edycja:
No i proszę, jest nowe logo. Ale nazwa i wstęp zostają ;) Jak się podoba ulepszenie?

=========================================

152968_1Był emitowany dotychczas w 20 krajach, m.in. w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Portugalii, Hiszpanii i Australii. Powrót do życia (Life) – serial kryminalny, któremu warto się przyjrzeć. Tytułu nie bierzcie dosłownie, ponieważ chodzi tu raczej o 12 lat wyjęte z życiorysu czynnego gliny, który został wrobiony w morderstwo, którego nie popełnił. Tak właśnie wszystko się zaczyna. Charlie Crews (Damian Lewis) główny bohater – niesamowity rudzielec o podejrzliwym spojrzeniu – wraca do służby ponownie stając się policyjnym detektywem. Został przydzielony do (jakże by inaczej) pięknej pani detektyw. Wszyscy mają go na celowniku, ponieważ nie wierzą w jego niewinność. Charlie na własną rękę szuka dowodów by dowiedzieć się kto go wrobił. Pojawia się parokrotnie u detektywa prowadzącego przed 12 laty tę sprawę… Motywem przewodnim serialu jest życie Charliego po godzinach pracy: sypiające z nim różne laski, kumpel z celi rozporządzający jego kasą, jaką dostał za zadośćuczynienie (a było tego troszkę). Za nią zakupił sobie willę, samochody a nawet traktor…

152977_1Każda ze spraw, którą prowadzi wraz z partnerką Dani Reese (Sarah Shahi) trzyma w napięciu do samego końca, rozkminę pozostawiam wam….

A oprócz tego wszystkiego od czasu do czasu pojawiają się scenki z przesłuchań różnych świadków dotyczących jego dochodzenia. Charlie jest „niepokojący”, nigdy nie wiadomo do końca co zrobi. Głośno myśli, co irytuje Dani. Wiecznie jest nieobecny myślami, jakby rozmawiał ze swoim drugim ja.

Fajna muzyka w scenach „grozy” (bo zdarza się i tak, że nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli), podejrzane ujęcia z różnych kamer i częste zbliżenia na twarz Charliego – myślącego… Trudno go rozgryźć… i dlatego myślę, że jeśli lubisz seriale, te trzymające w napięciu, to jest on właśnie dla Ciebie. Ze wszech miar polecam! Choć nie musicie wierzyć kobiecie, której przecież nie znacie ;)

Misa

152976_1

Reklamy

6 Komentarzy

  1. Kolejny serial w kolejce – kiedy ja na to wszystko życie znajdę…


  2. Ja oglądałam wieczorami :) po 3, 4 odcinki- naprawdę polecam ^^


  3. ta dziewczynka to na moja cześć ;)- e no nie trzeba było ;)…

    ciekawie.


  4. No ja wiem, że można po kilka epów dziennie oglądać, ale w obecnej chwili mam taką kolejkę seriali do sprawdzenia, że na samą myśl boli mnie głowa ;)


  5. Ciekawie się zapowiada, możę poszukam:)


  6. […] Bliskie spotkanie z GTAIV na piecu F.U.C.K.T.#7: Czy konsole powoli stają się pecetami? F.U.C.K.T.#8: Powrót do życia F.U.C.K.T.#9: Wipeout HD F.U.C.K.T.#10: Spyro: Enter the Dragonfly F.U.C.K.T.#11: Army of Two: The […]Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: