h1

GTA IV: The Lost and Damned – podpowiedzi do ostatnich misji.

3 Styczeń, 2012

GTA IV: The Lost and Damned – Was It Worth It? – Get Lost – podpowiedzi.

Podpowiedź do misji gdy ściga nas kilka wozów z kolesiami z karabinami maszynowymi (Was It Worth It?) :

Nie walcz z nimi, bo i tak szybko Cię rozwalą, natomiast gnaj ile fabryka dała na lądowisko helikopterów turystycznych do miejsca oznaczonego zielonym kółkiem i czekaj.

Przeciwnicy zamiast jechać za Tobą pojadą w miejsce oznaczone czerwonymi kółkami. Ty wtedy wsiądź na motor (lub furkę) i podążaj za szarą strzałką. Wrogowie wtedy ruszą w Twoją stronę. Ty wtedy wróć na swoje zielone miejsce. Powtarzaj tą sekwencję do czasu aż furki przeciwników nie zaczną się przewracać – wtedy wrogowie (4 w jednej furce) wysiądą i gęsiego będą podążać jak brązowa strzałka. Ty już na nich czekaj z gotowym uzi, czy pistoletem w zielonym polu.

Sposób odkryłem przypadkiem. Dzięki temu rozprawiamy się z przeciwnikami po kolei samemu nie tracąc zdrowia, a ammo uzupełniamy pozostawionym po zabitych. W razie niskiego zdrowia, na samym wejściu na molo znajduje się koleś z hotdogami. Mi się w ten sposób udało ubić załogę 3 wrogich pojazdów, a resztę staranowałem pobliskimi autobusami 8)

Podpowiedź do ostatniej misji (Get Lost):

Czyli zabicie byłego szefa.

Weź z bryki z bronią maxymalną ilość tego lepszego Uzi (po prawej stronie leży) i max granatnika oraz KAMIZELKĘ!! I to tyle – metodą prób i błędów odkryłem, że z tej broni najszybciej strzela się headshoty wyginając lekko do góry gałkę podczas celowania. Z kałachem tak łatwo mi jakoś nie szło, a ta broń działa jak snajperka. Granatnik przyda się do rozwalenia bramy i furek. Jest lepszy od rocket lanchera bo daje nam czas po strzale na zmianę broni gdyż mija chwila zanim ładunek wybuchnie. Jak skończyłem misję miałem 80% życia, a kamizelkę można doładować pod wieżą strażniczą na finalnym placu boju, gdzie leży jedna. Po drodze jest też apteczka.

Teraz biorę się za Geja 8)

pozdr
pit

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: