h1

piterekd o sobie


Witam, nazywam się Piotr Dąbrowski. Pochodzę z Radomia, lecz większą część mojego życia spędzam w stolicy. Jestem graczem i kinomanem, ale nie stronię też od dobrej książki. Moimi ulubionymi autorami są Andrzej Sapkowski, Andrzej Ziemiański, Philip K. Dick, a ostatnio także Jacek Dukaj. Oczywiście już po samych nazwiskach możecie się domyśleć, które powieści wywarły na mnie największe wrażenie, a są to przede wszystkim „Wiedźmin” oraz „Achaja”.

Natomiast w kwestii filmowej nie ograniczam się do jednego ulubionego szczególnie gatunku, lecz interesują mnie wszystkie warte obejrzenia produkcje. Wspominając o filmach warto także powiedzieć kilka słów o szczególnym rodzaju tego dzieła sztuki, a mianowicie o Anime. Jest to jeszcze stosunkowo mało popularny w Polsce gatunek, ale z roku na rok pozyskuje sobie coraz większe grono wielbicieli. Ja, mówiąc skromnie, także dałem się uwieść japońskiej kinematografii i wcale tego nie żałuję, a wręcz przeciwnie – jestem nią zafascynowany.

Na niniejszym blogu znajdziecie wiele ciekawych recenzji i felietonów dotyczących filmowych nowości, a także prawdziwych perełek retro, jak np. „Człowiek z blizną” lub „Łowca androidów”.

Co do gier, to ostatnio znacznie mniej spędzam czasu z tym rodzajem rozrywki, choć mój Xbox 360 pozostaje nieustannie ciepły. Moimi ulubionymi tytułami są Fallout 3, Forza Motorsport 2 oraz GTA 4.

Na koniec wspomnę krótko o muzyce, która mnie najbardziej kręci, a są to kawałki takich grup jak Prodigy, Fatboy Slim, Daft Punk, Metallica, czy Gorillaz.

Mam nadzieję, że podoba Wam się założony przez nas blog: Crazy Pumpkin’s Nest na tyle, iż będziecie często tutaj zaglądać :]

pozdrawiam,
Piotr „piterekd” Dąbrowski

2 Komentarze

  1. no to masz pierwszego komentka :]


  2. :*Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: